Alpine expedities in sneeuw en ijs of wintertrekking onder extreme omstandigheden – de Dura 10R biedt maximale warmte-isolatie en duurzaamheid bij maximaal comfort. Het is de ideale metgezel voor avonturen onder barre en moeilijke omstandigheden en voor iedereen die ’s nachts snel koud krijgt.
De beproefde DOWNMAT TECHNOLOGY™ van EXPED onderscheidt zich door een 700 cuin RDS-donsisolatie. Zo wordt warmte efficiënt opgeslagen en blijft de mat toch licht. Voor een gelijkmatige isolatie bevindt zich in elke luchtkamer een zogenaamde downbag. Deze bestaat op zijn beurt uit drie delen, die voorkomen dat het dons binnenin de mat verschuift. Voor ligcomfort zorgt bij al onze trekkingmatten de Cradle Comfort™: de buitenste van de in de lengte lopende luchtkamers zijn licht verhoogd voor een nog betere grip op de mat.
Het gerecyclede en bluesign®-gecertificeerde bovenmateriaal voelt aangenaam zacht aan op de huid, maar is tegelijkertijd robuust. Dankzij de twee Flat Valves kan de mat moeiteloos worden opgepompt en even snel weer worden leeggelaten – robuust, betrouwbaar en intuïtief in gebruik. De meegeleverde
| Productnaam: | Exped Dura 10R Isolatiemat - LW - Long Wide - moraine |
| Fabrikant: | Exped |
| Artikelnummer: | EPD760653 |
| Activiteit: | Outdoor, Trekking, Bergsport, Wintersport |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Afmetingen (L/W/H): | 1970/650/100mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 197cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 270/180/180mm |
| Seizoen: | Winter, All Season |
| Isolatie: | Dons |
| Warmteweerstand (R-waarde): | 10 |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1290g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 7640423641577 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | bluesign®, RDS - Responsible Down Standard |
| Uitvoering slaapmat: | Slaapmat |
| GTIN's: | 7640423641577 |
| Pagina van de fabrikant: | exped.com |