Met de Icefall wordt het concept van de alpine rugzak opnieuw gedefinieerd – met name wat betreft de verhouding tussen duurzaamheid en gewicht. Deze weerbestendige toerrugzak is bedoeld voor professionele bergsporters die het hele jaar door in alpien terrein actief zijn en daarvoor een betrouwbare en ruime metgezel zoeken. Dankzij het grotere volume is hij ook bijzonder geschikt voor langere tochten.
Het ruime hoofdvak is niet alleen van bovenaf via een rolsluiting toegankelijk, maar ook vanaf de zijkant – zo is ook in technisch terrein een snelle toegang gegarandeerd. In combinatie met het witte, contrastrijke materiaal, dat ervoor zorgt dat de inhoud van de rugzak sneller te vinden is, biedt de Icefall veeleisende alpinisten de best mogelijke prestaties.
Dankzij het nieuw ontworpen bevestigingssysteem kun je je ski's of ijsbijlen stevig vastzetten, en biedt de Icefall in een ruim voorvak met ritssluiting ruimte voor de lawine-uitrusting. Het hoogtepunt: als je het gewicht van de Icefall tot een minimum wilt beperken, kun je de compressieriemen en andere functies eenvoudig verwijderen.
Om van de Icefall een onverwoestbare bergmetgezel te maken, vervaardigt EXPED de rugzak van bluesign®-gecertificeerd UHMPE-weefsel. Dit is zeer licht, maar ook uiterst slijtvast en scheurvast.
| Productnaam: | Exped Icefall 50 Rugzak - L - white |
| Fabrikant: | Exped |
| Artikelnummer: | EPD760701 |
| Geslacht: | Uniseks |
| Activiteit: | Outdoor, Klimmen, Wandelen, Bergsport |
| Materiaal: | Kunststof |
| Afmetingen (L/W/H): | 690/320/270mm |
| Maximale belasting: | 14kg |
| Volume: | 50l |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Toegang hoofdvak: | Bovenaan |
| Sluiting rugzak: | Rolsluiting |
| Ruglengte: | 53-57cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Wit |
| Gewicht: | 995g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 7640445450843 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | L |
| Duurzaamheid: | bluesign® |
| Tas - Versie: | Rugzak |
| Zak - Toepassing & Kenmerken: | Ski/Snowboard |
| GTIN's: | 7640445450843 |
| Pagina van de fabrikant: | exped.com |