De Mountain Pro 20 is een veelzijdige en compacte rugzak voor elk avontuur – of het nu in de sneeuw is, tijdens het klimmen of bij een uitstapje naar de stad.
Dankzij het met tapet afgedichte, waterdichte materiaal blijft de uitrusting droog. Een royale ritsopening biedt snelle toegang tot het grote hoofdvak. Het ruime voorvak biedt plaats aan uitrusting zoals natte vellen, een schepblad of een klimgids. Vier praktische daisy chains aan de voorkant bieden talloze bevestigingsmogelijkheden.
De nauwsluitende, thermisch gevormde rugplaat, anatomisch gevormde schouderbanden en het compacte ontwerp zorgen voor een hoog draagcomfort. Dit is de ideale, zeer compacte rugzak voor dagtochten in de zomer en winter.
| Productnaam: | Exped Mountain Pro 20 Rugzak - black |
| Fabrikant: | Exped |
| Artikelnummer: | EPD760702 |
| Geslacht: | Uniseks |
| Activiteit: | Outdoor, Wandelen, Bergsport, Wintersport |
| Materiaal: | Kunststof |
| Afmetingen (L/W/H): | 500/290/170mm |
| Maximale belasting: | 10kg |
| Volume: | 20l |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Toegang hoofdvak: | Bovenaan |
| Sluiting rugzak: | Ritssluiting |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1130g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 7640171993553 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | MADE IN GREEN by OEKO-TEX® |
| Tas - Versie: | Rugzak |
| Zak - Toepassing & Kenmerken: | Compatibel met kaarten, Ski/Snowboard |
| GTIN's: | 7640171993553 |
| Pagina van de fabrikant: | exped.com |