De Solo Tarp is een lichtgewicht en veelzijdige tarp voor één tot twee personen. Dankzij de vele toepassingsmogelijkheden is het de ideale metgezel. De tarp dient als superlichte bescherming tegen weersinvloeden boven de hangmat en kan ook met stokken of tussen bomen als A-frame tarp worden opgezet. Volledig uitgespreid heeft de tarp een oppervlakte van 3 x 1,9 m. In een hoek van 45° als A-frame opgezet ontstaat een beschermd ligoppervlak van rond 3 x 1,3 m.
Acht spanlijnen zijn opgenomen in de inhoud van de levering. Gelaste naden zorgen voor optimale bescherming tegen vocht. De Solo Tarp is niet alleen superlicht, maar ook compact op te bergen.
| Productnaam: | Exped Solo Tarp - moss |
| Fabrikant: | Exped |
| Artikelnummer: | EPD760788 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Materiaal: | Kunststof |
| Afmetingen (L/W/H): | 300/190/000mm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 170/90/90mm |
| Waterkolom: | 2500mm |
| Toepassingsgebied tent/zeil/hangmat: | Trekking, Wandelen, Fietsreis |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 330g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 7640277847224 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |
| GTIN's: | 7640277847224 |
| Pagina van de fabrikant: | exped.com |