Zoals de naam al aangeeft, kan de Tarp Poncho zowel als tarp als poncho worden gebruikt.
Deze veelzijdige metgezel heeft acht bevestigingslussen voor verschillende tarp-modi. Tegelijkertijd bieden drukknopen aan de zijkanten verschillende sluitmogelijkheden en ventilatiemodi. De lengte van de achterkant is verstelbaar, zodat de rugzak tegen regen wordt beschermd.
De tarp poncho heeft een anatomisch gevormde capuchon en een trekkoord in de buik voorkomt fladderen in de wind.
Materiaal
| Productnaam: | Exped Tarp-poncho - moss |
| Fabrikant: | Exped |
| Artikelnummer: | EPD760825 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Maat verpakking (L/W/H): | 180/100/100mm |
| Waterkolom: | 3000mm |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 370g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |
| GTIN's: | 7640277846326 |
| Pagina van de fabrikant: | exped.com |