De Bivybag Duo UL is een ultralichte, compact op te bergen noodbivakzak. Hij is de ideale metgezel op elke tocht en biedt in geval van nood bescherming tegen wind en weer. Met een schouderbreedte van 140 cm biedt hij ook ruimte voor een tweede persoon.
De gelaste naden zorgen voor bescherming tegen nattigheid en vocht. Bovendien verminderen drie openingen in de bodem de vorming van condens. Door de opvallende kleur ben je in noodsituaties goed zichtbaar.
Deze praktische bivakzak kan ook worden gebruikt als beschermhoes tijdens een pauze of als poncho voor één persoon.
| Productnaam: | Exped Bivybag Duo UL - dark lava |
| Fabrikant: | Exped |
| Artikelnummer: | EPD760829 |
| Activiteit: | Outdoor, Trekking, Bergsport |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Maat verpakking (L/W/H): | 150/90/90mm |
| Seizoen: | All Season |
| Uitvoering slaapzak: | Bivakzak |
| Waterkolom: | 2500mm |
| Toepassingsgebied tent/zeil/hangmat: | Trekking, Bergbeklimmen |
| Aantal personen: | 1, 1 - 2 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Rood |
| Gewicht: | 260g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 7640277847248 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 7640277847248 |
| Pagina van de fabrikant: | exped.com |