Compacte en oplaadbare hoofdlamp met 475 lumen en wit, rood, groen en blauw licht, ideaal voor observaties in de natuur.
De oplaadbare ARIA 1R RGB-hoofdlamp met een lichtsterkte van 475 lumen en een brede lichtbundel voor comfortabele verlichting in de omgeving is bedoeld voor activiteiten waarbij onopvallende verlichting onmisbaar is (jagen, vissen, observatie van de flora en fauna, enz.). De lamp is waterdicht en robuust en heeft slechts één schakelaar, waardoor hij bijzonder eenvoudig te bedienen is. Bovendien beschikt hij over rood, groen en blauw licht om de donkeradaptatie van het oog te behouden, het lezen van kaarten te vergemakkelijken, dierensporen op te sporen en het zicht in het water te verbeteren. De ARIA 1R RGB wordt geleverd met een CORE-accu en kan dankzij het hybride concept ook op drie batterijen werken.
Kleine hulpmiddelen met grote voordelen Gezien worden verhoogt de veiligheid en voorkomt ongelukken. Veiligheidslampen met witte leds helpen bovendien om de weg, het sleutelgat of de uitrusting in de rugzak te vinden. Dankzij flexibele houders kunnen de lampen in een handomdraai worden bevestigd aan rugzakken, wandelstokken, tuinhuisjes, kinderwagens en nog veel meer.
| Productnaam: | Petzl Aria 1R RGB Hoofdlamp - zwart |
| Fabrikant: | Petzl |
| Artikelnummer: | PZL761590 |
| Activiteit: | Outdoor |
| IP-beschermingsklasse: | IP67 |
| Accutype: | Aangepast Li-Ion/LiPo-pakket |
| Maximale looptijd: | 110h |
| Conform verkeersreglement: | nee |
| Maximale lichtstroom: | 475lm |
| Maximale lichtsterkte: | 75m |
| Kleurtemperatuur: | wit, rood, groen, blauw |
| Uitvoering lamp (zonder verkeersreglement): | Hoofdlamp |
| Eigenschappen lamp (geen verkeersreglement): | via USB op te laden |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 94g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | E069DB00 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 3342540850712 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.petzl.com/ |