De Chair One Mini is de iets kleinere versie van de Chair One. Ingepakt is de stoel niet groter dan de maat van een waterfles – ideaal dus voor allerlei soorten mini-avonturen.
Bekroond ontwerp
Waarom is het silhouet van de Chair One zo populair? Vanwege zijn robuustheid, veelzijdigheid en kleine pakmaat.
Klein en efficiënt
De stangen hebben vanwege het lagere draagvermogen een iets kleinere diameter dan bij de Chair One.
Comfortabel
Het ergonomische ontwerp en de verstevigde hoeken bieden houvast en ondersteuning.
Draagbaar
Compact, opvouwbaar frame. Het kan worden opgeborgen in een tas met ritssluiting tot een maat van 26,5 cm x 8 cm x 12 cm. Bij de tas horen ook een daisy chain en een handvat van geweven band.
Licht en toch sterk
Verpakt weegt de stoel slechts 486 g, maar eenmaal opgezet draagt hij tot 90 kg.
Geavanceerde technologie
Het frame van milieuvriendelijk geanodiseerd DAC-7001-aluminium en auteursrechtelijk beschermde verbindingspunten van nylonhars maken hem even belastbaar als duurzaam.
Eenvoudig op te zetten
Elastische banden in de stangen zorgen ervoor dat het frame eenvoudig op zijn plaats klikt.
Gerecyclede hoogwaardige materialen
Het door bluesign® gecertificeerde en gerecyclede 600D-polyester is robuust genoeg om de elementen te trotseren. Netinzetstukken zorgen voor ventilatie en ademend vermogen.
Afmetingen: hoogte 43,5 cm | breedte 39 cm | diepte 33,5 cm
| Productnaam: | Helinox Chair One Mini Opvouwbare Campingstoel - Heritage Multi Block |
| Fabrikant: | Helinox |
| Artikelnummer: | HOX763886 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Materiaal: | Aluminium, Kunststof |
| Afmetingen (L/W/H): | 335/390/435mm |
| Maximale belasting: | 90kg |
| Maat verpakking (L/W/H): | 265/80/110mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw, Oranje |
| Gewicht: | 433g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 10003719 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | bluesign® |
| GTIN's: | 8800268652568 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.helinox.com/ |