Met de
Elk onderdeel van deze veelzijdige fiets straalt elegantie uit. Het 4-versnellingssysteem en de krachtige remmen beloven een soepele rit en zorgen voor controle en precisie. Dit zorgt voor een comfortabele rijervaring die krachtig en opwindend is.
Deskundige engineering is niet het enige voordeel dat deze alledaagse fiets met zich meebrengt. Dankzij het ergonomische vouwsysteem kunt u moeiteloos rijden en glijden, en het kan in 20 seconden worden bediend om uw tweewielige wonder om te toveren tot een compact draagbaar accessoire. Perfect voor forenzen of onbezorgde reizigers die elke hoek van een nieuwe plek willen verkennen. Het frame is licht en gemakkelijk te dragen. Het heeft een milieuvriendelijke Power-coating en het Brompton-team van experts vervaardigt elke fiets met de hand in de Brompton-fabriek in Londen.
De
Het vouwmechanisme van Brompton.
In 1975 uitgevonden door Brompton-oprichter Andrew Richie. Vakkundig ontworpen zodat de fiets in minder dan 20 seconden kan worden opgevouwen en vergrendeld tot ongeveer de maat van de wielen. Er is geen tweede vouwmechanisme zoals dit.
Niet zoals andere vouwfietsen.
Brompton ontwikkelt efficiënte vervoersoplossingen voor de stad en nog veel verder. Deze fiets kan meer dan alleen op twee wielen rijden – het is een antwoord op problemen waarvan mensen voorheen niet eens wisten dat ze die hadden. 'You don't get Brompton until you get a Brompton' – je begrijpt Brompton pas als je er een in handen hebt.
Elke fiets wordt met de hand vervaardigd en op kwaliteit gecontroleerd in de Brompton-fabriek in Londen, zodat hij de dagelijkse eisen in de stad aankan. Alle
energie uit hernieuwbare bronnen.
Versie met 4-schakeling, dynamo, bagagedrager, middelhoge stuurstang en lange zadelpen (voor een binnenbeenlengte van 84 - 89 cm).
Stuurversie Mid:
| Productnaam: | Brompton C Line - 4-Speed - Mid Bar - Extended Seatpost - Rear Rack & Dynamo - 16" Vouwfiets - 2026 - dune sand |
| Fabrikant: | Brompton |
| Artikelnummer: | BPT764561 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames, Heren, Uniseks |
| Materiaal: | Staal |
| Toepassingsgebied: | City |
| Cassette: | Brompton 2 sprockets |
| Versnellingspook: | Brompton |
| Achterderailleur: | 2-speed Gear Hub with 2-speed chain changer |
| Trapas: | Square taper |
| Kettingblad gradatie: | 50 |
| Crank: | 6061 forged aluminium |
| Remmen: | Brompton dual pivot rim brakes |
| Wielen: | 16" | Double-wall | 28 spoke |
| Zadelpen modell: | Extended Seatpost - 89cm |
| Zadel: | Brompton Standard |
| Stuur: | Mid Bar |
| Vork: | Brazed rigid steel fork |
| Balhoofd: | Brompton |
| Frame: | Heat-treated steel tube | hand-soldered | automatically machined solder joints |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Brompton |
| Gradatie cassette: | 13-16 |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch, Naaf - Mechanisch |
| Extra fietsuitrusting: | met verlichtingssysteem, met spatbord, met bagagedrager |
| Type rem: | Velgrem |
| Fietswielmaat: | 16" (349mm) |
| Speciale fietsuitrusting: | LED light | mudguards | rear rack |
| Fietsverlichting: | Dynamo Light System |
| Handvatten: | Lock-on |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Pedalen: | Brompton Folding left side |
| Banden: | Schwalbe Marathon Racer | 349 x 35C |
| Rembediening: | Mechanisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Beige |
| Type vork: | Stijve vork |
| Gewicht: | 12710g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | M4R0NNBS6C00R000C0070120NNNN00 |
| Kabelplaatsing: | extern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | Brompton - C Line |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 4 |
| Framevorm: | Vouwfiets |
| GTIN's: | 5053099157174 |
| Pagina van de fabrikant: | www.brompton.com |