De hoogwaardige M30 trapaslagers van Praxis Works is ontworpen voor de betreffende krukassen met een diameter van 30 mm aan de aandrijfzijde en een diameter van 28 mm aan de niet-aandrijfzijde. Terwijl het gebruik van warmtebehandeld aluminium voor de lagercups zorgt voor een grotere duurzaamheid, garandeert een gegolfde sluitring aan de aandrijfzijde de juiste voorspanning van de lagers.
Versie met keramische kogellagers voor racefietsframes met BBright trapashuizen.
| Productnaam: | Praxis Works Trapas - Keramiek | M30 | BBright (Road) | PF46-79-M30 |
| Fabrikant: | Praxis Works |
| Artikelnummer: | PWO765651 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Type trapas: | Pressfit |
| Asprofiel trapas: | M30 - 28/30 mm holle as |
| Behuizingsbreedte trapas: | 79 mm |
| Type binnenlager: | Lagercups |
| Diameter van de behuizing: | 46mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 130g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 850033390414 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.praxiscycles.com/ |