De Hubba Hubba HD is ontworpen voor extreme bescherming tegen de elementen en wooncomfort en is de perfecte schuilplaats om ondanks onvoorspelbaar weer van je tijd op de camping te genieten.
Buitenkant
Dankzij het symmetrische ontwerp kan de Hubba ongelooflijk snel worden opgezet als het plotseling begint te regenen. Robuuste, lichte tentstokken, een slijtvaste, PFAS-vrije en waterafstotende coating en getapete naden zorgen ervoor dat de Hubba stabiel en droog blijft. De buitentent heeft grote zijruimtes met veel opbergruimte voor uitrusting. De gemakkelijk te openen en te sluiten ingang met apsis is voorzien van een StayDry™-regengoot die druppels opvangt, terwijl een verbeterd ventilatieklepje in de kickstandaard zorgt voor meer luchtcirculatie. Extra scheerlijnen zijn opgenomen in de inhoud van de levering, zodat je je tent naar eigen wens kunt opzetten en bij harde wind voor nog meer stabiliteit kunt zorgen. Hoogwaardige metalen hoekbeslag is eenvoudig te gebruiken en bijzonder duurzaam. De acht Mini-Groundhog™-tentharingen die deel uitmaken van de inhoud van de levering, zijn robuust en licht.
Binnenruimte
De binnenruimte is met 1,82 m² zeer ruim en zonder versmalling, zodat er moderne rechthoekige isolatiematten in passen en je comfortabel kunt uitrusten en eventueel op beter weer kunt wachten. De binnentent bestaat grotendeels uit robuust nylonweefsel voor maximale bescherming tegen het weer, met precies genoeg spinndopgeverfd micromesh voor ademend vermogen en bescherming tegen insecten. De stevige, rechte ingang heeft ritssluitingen die met één hand te bedienen zijn. Bovendien eindigen de ritssluitingen na het sluiten altijd op dezelfde plek, zodat de schuiver ook in het donker te vinden is. Opbergvakken voor allerlei apparaten met kabelgeleiders in de hoeken voor hoofdtelefoons en oplaadkabels. Het grote opbergvak boven hoofdhoogte is ideaal voor hoofdlampen, zonnebrillen en meer. Een meegeleverde waslijn maakt het drogen van natte kleding gemakkelijker.
Conclusie: de ruime, lichte eenpersoonstent Hubba Hubba HD is jouw ticket naar een fantastisch tentavontuur, ongeacht het weer.
Buitenmateriaal: door-en-door gekleurd 20D ripstop-nylon met een 3000 mm polyetherurethaan-coating en PFAS-vrije siliconen
Vloermateriaal: door-en-door gekleurd 30D ripstop nylon met 6000 mm polyetherurethaan coating en PFAS-vrije DWR-impregnatie
Bovenzeil: door-en-door gekleurd 20D polyester micromesh / 20D ripstop nylon & PFAS-vrije DWR-coating
Stangen: 1 DAC NFL 8,7 mm
| Productnaam: | MSR Hubba Hubba HD 1 Tent - Green |
| Fabrikant: | MSR |
| Artikelnummer: | MSR765688 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Maat verpakking (L/W/H): | 510/130/130mm |
| Toepassingsgebied tent/zeil/hangmat: | Trekking, Wandelen |
| Constructie tent: | Koepel |
| Aantal personen: | 1 |
| Tent minimum gewicht: | 1200g |
| Ingangen: | 1 |
| Apsides: | 1 |
| Haringen: | 8 |
| Scheerlijnen: | 5 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 1360g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 13939 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 40818139394 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.msrgear.com/ |