De Hubba Hubba LT 1 is je nieuwe, ademende en bijzonder ruime thuis ver van huis.
Binnenruimte
De binnenruimte is met 1,82 m² zeer ruim en zonder versmalling, zodat er plaats is voor moderne rechthoekige isolatiematten en je comfortabel kunt uitrusten en eventueel op beter weer kunt wachten. De binnentent is gemaakt van in de spindop gekleurd micromesh voor uitzonderlijk ademend vermogen en bescherming tegen insecten en is perfect geschikt om op heldere nachten naar de sterren te kijken. De ingang zonder bochten heeft ritssluitingen die met één hand te bedienen zijn. Bovendien eindigen de ritssluitingen na het sluiten altijd op dezelfde plek, zodat de schuiver ook in het donker gevonden kan worden. Opbergvakken voor allerlei apparaten met kabelgeleiders in de hoeken voor hoofdtelefoons en oplaadkabels. Het grote opbergvak boven hoofdhoogte is ideaal voor hoofdlampen, zonnebrillen en meer. Een meegeleverde waslijn maakt het drogen van natte kleding gemakkelijker.
Buitenkant
Dankzij het symmetrische ontwerp is de Hubba ongelooflijk snel op te zetten bij plotselinge regen. Robuuste, lichte tentstokken, een PFAS-vrije en waterafstotende coating en getapete naden zorgen ervoor dat de Hubba stabiel en droog blijft, zodat je comfortabel kunt wachten op beter weer. De camouflagegroene buitentent heeft een grote apsis met veel opbergruimte voor uitrusting. De gemakkelijk te openen en te sluiten ingang met vestibule is voorzien van een StayDry™-regengoot die druppels opvangt, terwijl de verbeterde ventilatieklep in de steunpoot zorgt voor nog meer luchtcirculatie. Hoogwaardige metalen hoekbeslag is eenvoudig in gebruik en bijzonder duurzaam. De acht items uit de inhoud van de levering (Mini-Groundhog™-tentharingen) zijn robuust en licht.
Conclusie: De veelzijdige Hubba Hubba 1 LT biedt dankzij zijn legendarische lichtgewicht comfort alles wat je nodig hebt voor je avonturen in drie seizoenen.
Buitendoek: door-en-door gekleurd 20D polyester micromesh / 20D ripstop nylon en PFAS-vrije DWR-coating
Vloermateriaal: door-en-door gekleurd 20D ripstop nylon, 1800 mm polyether-urethaan en PFAS-vrije DWR-impregnatie
Rainfly-stof: in de massa geverfd 20D ripstop nylon, 1200 mm polyetherurethaan & PFAS-vrije siliconen
Stangen: (1) DAC NFL 8,7 mm
| Productnaam: | MSR Hubba Hubba LT 1 Tent - Green |
| Fabrikant: | MSR |
| Artikelnummer: | MSR765691 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Maat verpakking (L/W/H): | 460/130/130mm |
| Toepassingsgebied tent/zeil/hangmat: | Trekking, Wandelen |
| Constructie tent: | Koepel |
| Aantal personen: | 1 |
| Tent minimum gewicht: | 1070g |
| Ingangen: | 1 |
| Apsides: | 1 |
| Haringen: | 8 |
| Scheerlijnen: | 4 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Olijf |
| Gewicht: | 1230g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 14306 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 40818143063 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.msrgear.com/ |