Fietssokken van een merinowolmix voor lange ritten op korte winterdagen, met reflecterende details voor betere zichtbaarheid in het donker.
Materiaal
80% Wol, 15% Polyamide, 5% Elastaan
| Productnaam: | PEdALED Odyssey Merino Reflective Sokken - Light Yellow |
| Fabrikant: | PEdALED |
| Artikelnummer: | PDD766288 |
| Materiaal: | 80% Wol, 15% Polyamide, 5% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, Allroad / Gravel |
| Materiaal (textiel): | Merino |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Geen droger, Niet bleken |
| Seizoen: | All Season |
| Eigenschappen: | Hi-Vis / Reflecterend |
| Temperatuurbereik: | +25°C / +10°C |
| Soklengte: | medium |
| Uitvoering sokken: | gestoffeerd |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Geel |
| Gewicht: | 63g |
| GTIN's: | 8021890652157, 8021890652140, 8021890652133, 8021890652164 |
In de volgende tabellen vind je informatie over de kledingmaten van de fabrikant PEdALED .
| Internationaal | S | M | L | XL |
|---|---|---|---|---|
| EU | 35 - 38 | 39 - 42 | 43 - 46 | 47 - 49 |
Internationaal S
Internationaal M
Internationaal L
Internationaal XL