De
Met de frame-optie kun je je eigen persoonlijke fiets samenstellen! Dankzij de nieuwe RockShox Vivid Coil Ultimate DH-vering aan het achterwiel en een groot aantal configuratiemogelijkheden, die mogelijk worden gemaakt door de vele instelmogelijkheden, kan de
Frame met
| Productnaam: | Marin QUAKE - DH Frameset - 2026 - Purple Fade |
| Fabrikant: | Marin Bikes |
| Artikelnummer: | MAB766362 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB, Downhill, Freeride |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 27,5" / 650B (584mm), 29" (622mm) |
| Demper: | RockShox Vivid Coil Ultimate DH | 225x75mm |
| Achterdriehoek: | Geveerd |
| Asstandaard: | 12x148 mm Boost (HR) |
| Maximale bandbreedte: | 66mm |
| Schijfrembevestiging: | PM (7") 180 mm, Postmount |
| S.H.I.S.: | half geïntegreerd (ZS) |
| Diameter zadelpen: | 34,9 mm |
| Achterderailleurhanger vervangbaar: | ja |
| Inbouwlengte demper: | 225 mm (Trunnion) |
| Dropout: | conventioneel |
| Veerweg Frame: | 180mm |
| incl. vork: | zonder vork |
| incl. demper: | met demper |
| Diameter zadelklem: | 38,9 mm |
| Type trapas: | BSA |
| Behuizingsbreedte trapas: | 83 mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Paars |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Diameter vorkbuis - Bovenste: | 1 1/2“ |
| Diameter vorkbuis - Beneden: | 1 1/2“ |
| Productserie: | Marin - Quake |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 843346132963, 843346132970 |
| Pagina van de fabrikant: | www.marinbikes.com |