De Frontiersman Light is een veelzijdige opvouwbare campingstoel die zorgt voor extra comfort en functionaliteit. Hij dient zowel als extra zitplaats als voetsteun en biedt een praktische oplossing voor herstel tijdens activiteiten. De dikke vulling zorgt voor betere isolatie en comfort, waardoor hij langer in verschillende omgevingen kan worden gebruikt. De Frontiersman Light is voorzien van een robuust aluminium frame en heeft brede voeten voor stabiliteit op zachte ondergrond. Het compacte ontwerp omvat een geïntegreerde draagtas. Dit product staat voor Robens' toewijding aan kwaliteit en betrouwbare prestaties tijdens outdoor-ervaringen.
| Productnaam: | Robens Frontiersman Light Opvouwbare campingstoel |
| Fabrikant: | Robens |
| Artikelnummer: | ROB766422 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Afmetingen (L/W/H): | 490/480/680mm |
| Maximale belasting: | 100kg |
| Maat verpakking (L/W/H): | 320/120/90mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 570g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 490114 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388159847 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.robens.de/ |