De Outwell Caldera Lux XL-slaapzak is ontworpen voor ultiem comfort met zijn ruimere pasvorm, waardoor hij ideaal is voor gezinnen en recreatieve kampeerders die op zoek zijn naar een goede nachtrust. Deze slaapzak is gemaakt van een superzachte polyester buitenlaag en een donsachtige holle vezelvulling en biedt een luxueus gevoel.
De slaapzak is voorzien van een ingebouwd, uitneembaar kussen, een comfortabele capuchon en een doorlopende ritssluiting die is ontworpen om de warmte vast te houden. Een uniek V-vormig stikpatroon verbetert de isolatie, terwijl het soepel lopende ritssysteem zorgt voor een vlotte opening en sluiting. Een binnenvak biedt veilige opbergruimte voor kleine benodigdheden en de bijgeleverde compressiezak maakt het inpakken eenvoudig.
Eén laag
Eén laag synthetische isolatie is perfect voor slaapzakken die zijn ontworpen voor warme omstandigheden.
Isofill Premium
Hoogwaardige Outwell-isolatie van sterk gesiliconiseerde, fijne holle vezels voor een extra zacht gevoel en uitstekende isolatie.
Stevige ritssluitingen
De stevige ritssluitingen, vervaardigd volgens Outwells eigen specificaties, garanderen gebruiksgemak en betrouwbaarheid met minimale slijtage bij langdurig gebruik.
Bevestigingspunten voor de binnenzak
Bevestigingslus voor de slaapzak en drukknoopsluiting houden de slaapzak liner 's nachts stevig op zijn plaats.
Compressiezak voor compressie
De opbergzak voor de slaapzak is voorzien van compressieriemen die aan een eindkap zijn bevestigd om het volume van grotere slaapzakken te verminderen.
2-3 seizoenen
Geschikt voor gebruik van de lente tot de herfst.
De ritssluiting bevindt zich aan de linkerkant van de slaapzak.
| Productnaam: | Outwell Caldera Lux XL Slaapzak - Rits links - groen |
| Fabrikant: | Outwell |
| Artikelnummer: | OWL766769 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Dames, Heren, Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 2200/1000/100mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 190cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 340/220/220mm |
| Seizoen: | Lente/herfst |
| Uitvoering slaapzak: | Slaapzak van kunstvezel |
| Isolatie: | Synthetische vezels |
| Comfort temperatuur: | +8°C |
| Temperatuurlimiet: | +4°C |
| Extreme temperatuur: | -10°C |
| Eigenschappen slaapzak: | Rits links, Zonder warmtekraag, Dekkenvorm |
| Aantal personen: | 1, 1 - 2 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 2150g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 230495 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388158567 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.outwell.com/de-DE |