Dankzij de compacte maat is hij gemakkelijk mee te nemen, terwijl de superzachte polyester buitenlaag en de donsachtige holle vezelvulling zorgen voor een luxueuze slaapervaring. Met een ingebouwd, uitneembaar kussen, een comfortabele capuchon en een soepel lopend ritssysteem staat functionaliteit bij deze slaapzak voorop. Het unieke V-vormige stikpatroon en de over de volledige lengte doorlopende ritsafscherming verbeteren de warmte en isolatie, wat zorgt voor een goede nachtrust.
Eén laag
Eén laag synthetische isolatie is perfect voor slaapzakken die zijn ontworpen voor warme omstandigheden.
Isofill Premium
Hoogwaardige Outwell-isolatie van sterk gesiliconiseerde, fijne holle vezels voor een extra zacht gevoel en uitstekende isolatie.
Stevige ritssluitingen
De stevige ritssluitingen, vervaardigd volgens Outwells eigen specificaties, garanderen gebruiksgemak en betrouwbaarheid met minimale slijtage bij langdurig gebruik.
Bevestigingspunten voor de binnenzak
Bevestigingslus voor de slaapzak en drukknoopsluiting houden de slaapzak liner 's nachts stevig op zijn plaats.
Compressiezak
De opbergzak voor de slaapzak is voorzien van elastische banden met aansluitingen aan een eindkap om het volume van grotere slaapzakken te verminderen.
1-2 seizoenen
Geschikt voor gebruik van de late lente tot het vroege najaar.
De ritssluiting bevindt zich aan de linkerkant van de slaapzak.
| Productnaam: | Outwell Caldera Prime Slaapzak - Rits links - blauw |
| Fabrikant: | Outwell |
| Artikelnummer: | OWL766770 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Dames, Heren, Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 2200/800/100mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 190cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 170/180/180mm |
| Seizoen: | Zomer |
| Uitvoering slaapzak: | Slaapzak van kunstvezel |
| Isolatie: | Synthetische vezels |
| Comfort temperatuur: | +13°C |
| Temperatuurlimiet: | +9°C |
| Extreme temperatuur: | -2°C |
| Eigenschappen slaapzak: | Rits links, Zonder warmtekraag, Dekkenvorm |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 1100g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 230493 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388158543 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.outwell.com/de-DE |