Dit kampeerkussen combineert compactheid met uitstekende ondersteuning, met een zachte, geborstelde buitenkant en een luchtige polyester vulling voor een heerlijke nachtrust. Dit onmisbare kussen is lichtgewicht en gemakkelijk mee te nemen en zorgt ervoor dat u fris en uitgerust wakker wordt, klaar voor uw volgende avontuur. Til uw slaapervaring outdoor naar een hoger niveau met dit onmisbare kampeeraccessoire.
| Productnaam: | Outwell Comfort Pillow Kussen - blauw/grijs |
| Fabrikant: | Outwell |
| Artikelnummer: | OWL766779 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 420/280/100mm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 210/130/130mm |
| Uitvoering slaapzak: | Hoofdkussen |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs, Blauw |
| Gewicht: | 180g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 230522 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388158758 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.outwell.com/de-DE |