De Highway Campervan 114 is speciaal ontworpen voor de VW California, MB Marco Polo en vergelijkbare modellen en biedt uitzonderlijk comfort voor zowel kampeerliefhebbers als gezinnen. Dankzij het innovatieve Double Flat High-Flow-ventiel kan de mat snel en efficiënt worden opgeblazen, waardoor het opzetten naadloos en probleemloos verloopt. Met extra grote schuimkamers en een 3D-vorm met een diep profiel zorgt deze mat voor een verkwikkende slaapervaring, terwijl hij lichtgewicht en compact is voor eenvoudig transport in de handige draagtas. Gemaakt van ultrastevig stretchpolyester dat zacht aanvoelt op de huid, beschikt hij ook over een delaminatiebestendige TPU-constructie voor langdurige duurzaamheid, zodat u met een gerust hart van het outdoor-leven kunt genieten.
| Productnaam: | Outwell Highway Campervan 114 Slaapmat - nachtblauw |
| Fabrikant: | Outwell |
| Artikelnummer: | OWL766796 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Afmetingen (L/W/H): | 2000/1140/75mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 195cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 570/230/230mm |
| Seizoen: | All Season |
| Warmteweerstand (R-waarde): | 6 |
| Aantal personen: | 1 - 2, 2 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 3300g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 400154 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Uitvoering slaapmat: | Slaapmat |
| GTIN's: | 5709388160393 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.outwell.com/de-DE |