Hij is eenvoudig parallel aan uw camper te bevestigen, waardoor u optimaal gebruik kunt maken van kleinere staanplaatsen. Geniet van veelzijdige opstellingsmogelijkheden door de luifel aan beide zijden van uw voertuig te plaatsen, met de voorkant in dezelfde richting als de camper of naar achteren gericht, indien gewenst. Wanneer u eropuit gaat, laat u de luifel gewoon vrijstaand staan en bevestigt u hem weer wanneer u terugkeert. Het opzetten is een fluitje van een cent dankzij de PowerAir-buizen. De voortent wordt verlicht door het geïntegreerde Outwell verlichtingssysteem (waarvoor patent is aangevraagd), waardoor een uitnodigende plek ontstaat om comfortabel te ontspannen, waar u ook bent (stroombron niet inbegrepen).
Outtex® 6000 Express RS
Outtex® 6000 Express RS minimaliseert het gewicht en volume dankzij de ripstop-stof (RS). De hoge sterkte-gewichtsverhouding zorgt voor een lichtere, sterkere stof die zeer scheurbestendig en robuust genoeg is dankzij de uitstekende waterkolom van 6000 mm.
Vlamvertragend
Materiaal voldoet aan de nieuwste richtlijnen voor tentmaterialen
Getapete naden
Extra bescherming voor alle naden: de kleefband voorkomt dat er water binnendringt.
Outwell Nightlight-systeem
Het unieke, geïntegreerde Outwell Nightlight System zorgt voor elegante en effectieve verlichting in de tent.
Aerodynamische stormbescherming 10
Het aerodynamische ontwerp van de tenten met verborgen stangen zorgt ervoor dat de hele tent onder alle weersomstandigheden stabiel blijft. Windkracht 10 op de schaal van Beaufort komt overeen met harde wind met een snelheid van 89-102 km/u.
Outwell Power Air-systeem
Met afzonderlijke slangen die via externe ventielen afzonderlijk worden opgeblazen en leeggelaten. Een extra slang wordt handmatig bevestigd om voor extra stabiliteit te zorgen.
Snelle en stille toegang
De magnetische sluiting biedt snelle, gemakkelijke en geruisloze toegang tussen de zones. Roldeuren aan de zijkant die naar achteren worden geklapt om volledig te openen.
Luifelafdichtingssysteem
De perfecte manier om de vervelende opening tussen een busluifel en een voertuig te dichten, waardoor anders tocht, regen en door de wind meegevoerd vuil kunnen binnendringen.
Drive Away Ready-systeem
De eenvoudige manier om een vrijstaande touringcarluifel aan een voertuig aan te sluiten en los te koppelen zonder dat er een adapterkit nodig is. Het systeem is eenvoudig te begrijpen en gemakkelijk zelf te gebruiken.
RAZ-uitlijningssysteem
Het systeem is ontworpen om de noodzaak om het voertuig of de luifel te verplaatsen tijdens het opzetten en opnieuw aansluiten na een dag weg te zijn tot een minimum te beperken.
Link Access Zone-systeem
Een vuilafdekking en verwijderbare tentvloer zorgen voor een schone, tochtvrije doorgang tussen de luifel en het voertuig.
Dubbele rand
Biedt een bijpassende optie voor alle luifellatten van campers, 5 mm en 7 mm.
Outwell-ingenaaid grondzeilsysteem
Een ingenaaid grondzeil houdt tocht, insecten, vuil en water uit de tent. Als het grondzeil stevig in de tent is geïntegreerd, biedt het bescherming tegen alle weersomstandigheden, van vloer tot plafond.
Outwell Easy Access-systeem met gaas
De hoofdingang wordt opzij gevouwen en het grondzeil ligt gelijk met de vloer voor een veilige en gemakkelijke toegang tot de tent.
Screenhouse
Een screenhouse-effect wordt gekenmerkt door minimaal drie deuren met muggengaas voor verfrissende ventilatie en een lichter interieur, evenals uitstekende bescherming tegen insecten.
Getint ramen
Getintte ramen die bescherming bieden tegen de zon en privacy.
Gordijn met rits
Gordijn met een slim ritssluitingsysteem dat flexibel kan worden geopend en gesloten, afhankelijk van hoeveel daglicht je in je tent wilt hebben.
Outwell HookTrack-systeem
Strategisch geplaatste rails maken het mogelijk om speciale haken te bevestigen waaraan kabels en lichte accessoires kunnen worden vastgemaakt.
Outwell-systeem voor het opbergen van scheerlijnen
Dit eenvoudige, effectieve en ingenieuze systeem voorkomt dat scheerlijnen in de knoop raken tijdens het inpakken.
Storm-spankabel
Een sterke kunststof clip zorgt voor een stevige scheerlijn en biedt extra stabiliteit bij harde wind.
Kabelgoot
Kabelgoot met ritssluiting, waarmee een stroomkabel veilig door de tent kan worden geleid.
Waterdicht ritssysteem
Getapete ritsnaden zorgen voor waterdichtheid.
Outwell Easy Pegging System
Eenvoudige, effectieve kleurcodering zorgt ervoor dat drie soorten haringen hun specifieke functie op de juiste plek vervullen, zodat de tent snel staat en betrouwbaar stabiel is.
Inclusief pomp
De eenvoudig te bevestigen, zeer efficiënte handluchtpomp met hoge capaciteit maakt korte metten met het opblazen van opblaasbare tenten.
Opbergtas
De stevige opbergtas is voorzien van elastische banden om de ingepakte tent over korte afstanden te dragen.
| Productnaam: | Outwell Jones M Power Air Voortent - groen |
| Fabrikant: | Outwell |
| Artikelnummer: | OWL766802 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Afmetingen (L/W/H): | 4500/3850/2200mm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 840/300/300mm |
| Waterkolom: | 6000mm |
| Toepassingsgebied tent/zeil/hangmat: | Kamperen |
| Ingangen: | 3 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs, Groen |
| Gewicht: | 23750g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 111566 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 5709388159533 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.outwell.com/de-DE |