Voor maximaal comfort op alle juiste plekken maakt de LuxuryMap-slaapmat gebruik van pressure mapping-technologie voor doordachte ondersteuning in het kamp. 7,6 cm royaal comfort, terwijl het hoogwaardige schuim met een R-waarde van 6,0 beschermt tegen de kou. De zachte, rekbare buitenstof zorgt voor een luxe slaapoppervlak. De bijzonder comfortabele, zelfopblazende slaapmat is voorzien van het eenvoudig te gebruiken TwinLock-ventiel, waardoor de slaapmat drie keer zo snel wordt opgeblazen en vijf keer zo snel leegloopt. Het slaapkussen wordt geleverd met een pakzak die je overal mee naartoe kunt nemen.
| Productnaam: | Therm-a-Rest LuxuryMap Mattress Zelfopblazende Isolatiemat - Regular - Poseidon Blue |
| Fabrikant: | Therm-a-Rest |
| Artikelnummer: | TAR766911 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 1830/510/76mm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 530/240/240mm |
| Seizoen: | All Season |
| Warmteweerstand (R-waarde): | 6 |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 1480g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 14027 |
| Uitvoering slaapmat: | Slaapmat, Zelfopblaasbaar |
| GTIN's: | 40818140277 |