Alle autokampeerliefhebbers zullen de luxe eigenschappen van de grote BaseCamp-mat waarderen. Deze warme en comfortabele mat heeft een 5 cm hoog, zelfopblazend schuim met een R-waarde van 6,0 voor nog betere nachten onder de sterrenhemel. De geraffineerde hoes is lichtgewicht en voelt zacht aan. De veelzijdige, zelfopblazende mat heeft een hoogwaardig WingLock-ventiel, waardoor de mat drie keer zo snel kan worden opgeblazen dankzij de grotere opening en het opblazen in slechts één richting. Een compacte pakzak wordt meegeleverd.
| Productnaam: | Therm-a-Rest BaseCamp - Isolatiemat - Regular - Poseidon Blue |
| Fabrikant: | Therm-a-Rest |
| Artikelnummer: | TAR766913 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 1830/510/50mm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 540/220/220mm |
| Seizoen: | All Season |
| Warmteweerstand (R-waarde): | 6.0 |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 1140g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 14030 |
| Uitvoering slaapmat: | Slaapmat, Zelfopblaasbaar |
| GTIN's: | 40818140307 |