Net als het ProLite™-slaapkussen is dit miniatuurzitje de ideale metgezel voor snelle tochten met een lichte bepakking en overal waar ruimte echt belangrijk is. Hij rolt zo klein op dat u hem in uw tas kunt meenemen, en kan ook opgeblazen worden meegenomen in frameloze dagrugzakken om uw volgende avontuur spannend en toch comfortabel te maken. Wordt geleverd met een geïntegreerde spanband om de zitting compact opgerold te houden.
| Productnaam: | Therm-a-Rest Lite Seat - Zitmat - Heat Wave |
| Fabrikant: | Therm-a-Rest |
| Artikelnummer: | TAR766936 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 410/330/38mm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 150/60/60mm |
| Seizoen: | All Season |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Rood |
| Gewicht: | 110g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 13717 |
| Uitvoering slaapmat: | Zitmogelijkheden |
| GTIN's: | 40818137178 |