Fly Giro is de officiële bidon van de Giro d’Italia.
Een technisch model met een inhoud van 550 ml, ultralicht, ontwikkeld voor gebruik tijdens wedstrijden met een hoogwaardig ventiel, verkrijgbaar in een gelimiteerde serie gewijd aan de Corsa Rosa. De twee ontwerpen verwijzen naar de iconische symbolen van de Giro: de Trofeo Senza Fine, de kleur roze en de officiële routekaart. Een bidon om te gebruiken, maar ook om te verzamelen.
De identiteit van de Giro
Fly Giro is de officiële bidon van de Giro d’Italia. Hij biedt het gewicht, de structuur en de betrouwbaarheid van het Fly-model dat door WorldTour-teams tijdens de race wordt gebruikt, gecombineerd met een ontwerp dat de meest iconische symbolen van de Corsa Rosa opneemt. Twee versies, beide in beperkte oplage: een roze met de Trofeo Senza Fine, de andere zwart met de officiële routekaart. Dezelfde functie, een onmiskenbare identiteit. Voor iedereen die de Giro volgt, beleeft en dagelijks op de fiets meeneemt.
Altijd licht in de race
Het gewicht van de Fly-bidon is een van de grootste voordelen: slechts 51 g in de 550 ml-versie. Een structuur met variabele wanddikte maakt het mogelijk om overtollig materiaal te vermijden en tegelijkertijd stabiliteit te garanderen waar dat nodig is. In vergelijking met een standaardbidon is het gewicht met 30 % verminderd. Minder materiaal, meer wendbaarheid. Het Fly-model is een eco-designproject voor iedereen die op zoek is naar een essentiële, nauwkeurige en ronduit iconische racefles.
Maximale vloeistofafgifte
Ontworpen voor gebruik tijdens wedstrijden, kan de Fly Giro d’Italia met een lichte druk van de hand worden samengedrukt en geeft de vloeistof af in een snelle, directe straal. Het ventiel met hoge doorstroming en de vergrote opening zorgen voor snel en nauwkeurig drinken, zelfs tijdens het rijden. Perfect voor wedstrijden, wanneer er weinig tijd is om te drinken.
Ontworpen voor de fiets
Elk detail is afgestemd op de wielersport: sportief design, geoptimaliseerde grip voor een comfortabele hantering van de bidon en een profiel dat compatibel is met alle frametypes. De standaarddiameter van 74 mm zorgt voor stabiliteit tijdens het rijden en eenvoudig gebruik in elke fleshouder.
Grondige reiniging, constante prestaties
Fly Giro overtuigt door technische details en veilige materialen: geur- en smaakneutraal kunststof, BPA-vrij en gecertificeerd voor contact met levensmiddelen volgens EU- en FDA-normen. De Fly Giro d’Italia is ontworpen voor een lange levensduur, maar ook gemaakt voor dagelijks gebruik. De volledig demonteerbare structuur
| Productnaam: | Elite Fly Giro D'Italia Fles - 550 ml - Roze |
| Fabrikant: | Elite |
| Artikelnummer: | ELI767164 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Kunststof |
| Diameter: | 74mm |
| Uitvoering drinkfles/drinkzak/flessenhouder: | Drinkfles, Ø 74 mm |
| Volume: | 0.55l |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Roze |
| Gewicht: | 51g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 8020775049457 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.elite-it.com/de |