Voorspanring voor Cybrei-cranks met 24mm-standaard.
| Productnaam: | Cybrei voorspanring - 24mm |
| Fabrikant: | Cybrei |
| Artikelnummer: | CYI767890 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Asprofiel trapas: | 24 mm holle as |
| Reserveonderdelen en toebehoren crank: | Voorspanring |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 6g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | AC-FC01-06-24mm |
| Bron gewicht: | BIKE24 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.cybrei.com/ |