De A006 belichaamt het tijdloze pilotenmodel en combineert iconische elegantie met robuuste, betrouwbare prestaties. Deze zonnebril is ontworpen voor liefhebbers van klassiek design en heeft de kenmerkende lensvorm waar de pilotenstijl bekend om staat. Deze bril is gemaakt om overal mee naartoe te nemen – van avonturen op de open weg tot dagelijkse boodschappen – en biedt helder zicht met UV-bescherming dankzij de precisiglazen, terwijl de lichtgewicht constructie zorgt voor langdurig draagcomfort. Met zijn strakke dubbele brug en veelzijdige uitstraling wordt de A006 uw favoriet wanneer u op zoek bent naar stijl die standhoudt zonder ooit in te boeten aan functionaliteit.
Bliz Hydro-lenstechnologie
Hydro-lenstechnologie is gemaakt van zeer slagvast polycarbonaat en levert betrouwbare optische kwaliteit, inclusief 100% UV-bescherming en hydrofobe eigenschappen. Het is ontworpen voor helderheid en prestaties, zelfs in de meest uitdagende omstandigheden.
Bliz Fusion Lens Tech
Bliz Fusion Lens Tech is de standaardlens van Bliz. Deze lens biedt PERFECT CURVE, UV-BESCHERMING, X.PC-BREUKVASTIGHEID en, indien gewenst, multicoating of polarisatie in één geweldige lens.
| Productnaam: | Bliz A006 Zonnebrillen - Matte Black - Smoke/Purple Multicolor |
| Fabrikant: | Bliz |
| Artikelnummer: | BLI768192 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Recreatie |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met dubbele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 - zonnig |
| Materiaal glazen: | Polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 14.25% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 27g |
| brilbreedte: | 138mm |
| Temple Length: | 135mm |
| glasbreedte: | 57mm |
| brugbreedte: | 18mm |
| Lens height: | 49.8mm |
| GTIN's: | 8056262749739 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.blizeyewear.com |