De A008 heeft een klassiek lifestyle-frame dat tijdloze stijl combineert met ontspannen draagcomfort. Deze zonnebril is ontworpen voor mensen die leven voor de golven en de open weg, en biedt een strakke, veelzijdige look die perfect is voor zowel informele uitstapjes als outdooravonturen. De geavanceerde lenstechnologie zorgt voor een kristalhelder zicht, terwijl het lichtgewicht frame de hele dag comfort en duurzaamheid biedt. Of je nu golven pakt, door de stad cruiset of gewoon geniet van het outdoor leven, de A008 biedt de perfecte mix van klassieke stijl en op surfen geïnspireerde prestaties, waardoor het je favoriete bril is voor elk ontspannen avontuur.
Bliz Hydro-lenstechnologie
Hydro Lens Technology is gemaakt van zeer slagvast polycarbonaat en levert betrouwbare optische kwaliteit, inclusief 100% UV-bescherming en hydrofobe eigenschappen. Het is ontworpen voor helderheid en prestaties, zelfs in de meest uitdagende omstandigheden.
Bliz Fusion Lens Tech
Bliz Fusion Lens Tech is de standaardlens van Bliz. Deze biedt PERFECTE CURVE, UV-BESCHERMING, X.PC-BREUKVASTIGHEID en, indien gewenst, multicoating of polarisatie in één geweldige lens.
| Productnaam: | Bliz A008 Zonnebrillen - Matte Black - Smoke/Blue Multicolor |
| Fabrikant: | Bliz |
| Artikelnummer: | BLI768194 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Recreatie |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met dubbele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 - zonnig |
| Materiaal glazen: | Polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 17.15% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 27g |
| brilbreedte: | 137mm |
| Temple Length: | 135mm |
| glasbreedte: | 61mm |
| brugbreedte: | 12mm |
| Lens height: | 44.5mm |
| GTIN's: | 8056262749746 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.blizeyewear.com |