Kies een sport. Kies een activiteit. Het lichtgewicht model Breeze zorgt ervoor dat je veilig blijft. Deze technisch geavanceerde bril is perfect voor alle soorten sporten en activiteiten. Het ultralichte gewicht in combinatie met technische briltechnieken biedt je eindeloze mogelijkheden voor je dagelijkse training. Personaliseer je Breeze met een afneembare bovenreep, een bevestigbare elastische band, verwisselbare glazen en verstelbare pootjes en neusstukken. Breeze biedt je alle gereedschappen die je nodig hebt voor de rit die voor je ligt.
Bliz Hydro-lenstechnologie
Hydro Lens Technology is gemaakt van zeer slagvast polycarbonaat en biedt betrouwbare optische kwaliteit, inclusief 100% UV-bescherming en hydrofobe eigenschappen. Het is ontworpen voor helderheid en prestaties, zelfs in de meest uitdagende omstandigheden.
Bliz Fusion-lenstechnologie
Bliz Fusion Lens Tech is de standaardlens. Deze biedt PERFECT CURVE, UV-BESCHERMING, X.PC BRUKSCHOKBESTENDIG en, indien gewenst, multicoating of gepolariseerd in één geweldige lens.
| Productnaam: | Bliz Breeze Brillen - Matte Black - Smoke/Silver Mirror |
| Fabrikant: | Bliz |
| Artikelnummer: | BLI768196 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Brilontwerp: | Halve rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, Glazen verwisselbaar, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 - zonnig |
| Materiaal glazen: | Polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 14% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 34g |
| brilbreedte: | 137mm |
| Temple Length: | 134mm |
| brugbreedte: | 141mm |
| Lens height: | 59.6mm |
| GTIN's: | 8056262749937 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.blizeyewear.com |