Kies een sport. Kies een activiteit. Het lichtgewicht model Breeze Small zorgt voor je veiligheid. Een technisch geavanceerde bril voor kleinere gezichten die perfect past bij alle soorten sporten en activiteiten. Het ultralichte gewicht in combinatie met geavanceerde briltechnieken biedt je eindeloze mogelijkheden tijdens je dagelijkse training. Verwijder de bovenste reep, bevestig je elastische band, verwissel de glazen, stel de pootjes en het neusstuk af. Je hebt alle gereedschappen die je nodig hebt voor de rit die voor je ligt.
Bliz Hydro-lenstechnologie
Hydro Lens-technologie is gemaakt van zeer slagvast polycarbonaat en biedt betrouwbare optische kwaliteit, inclusief 100% UV-bescherming en hydrofobe eigenschappen. Het is ontworpen voor helderheid en prestaties, zelfs in de meest uitdagende omstandigheden.
Bliz Fusion-lenstechnologie
Bliz Fusion Lens Tech is de standaardlens. Deze biedt PERFECT CURVE, UV-BESCHERMING, X.PC-BREUKVASTIGHEID en, indien gewenst, multicoating of polarisatie in één geweldige lens.
| Productnaam: | Bliz Breeze Small Brillen - Matte Black - Smoke/Blue Multicolor |
| Fabrikant: | Bliz |
| Artikelnummer: | BLI768199 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Brilontwerp: | Smal gezicht, Halve rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, Glazen verwisselbaar, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 - zonnig |
| Materiaal glazen: | Polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 11.22% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 32g |
| brilbreedte: | 131mm |
| Temple Length: | 133mm |
| brugbreedte: | 135mm |
| Lens height: | 55.7mm |
| GTIN's: | 8056262749951 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.blizeyewear.com |