De Fusion is robuust, flexibel en onverslaanbaar – net als jij. Dit geavanceerde, aanpasbare model is licht van gewicht en voorzien van Jawbone-technologie. Verstelbare neuspads en pootjes zorgen voor ongeëvenaard comfort. De cilindrische, geventileerde glazen maximaliseren je gezichtsveld en zijn voorzien van Hydro Lens Tech voor helder zicht onder alle weersomstandigheden. De Fusion is ideaal voor fietsen, skiën en veeleisende multisporten en voldoet aan hoge eisen en ambities.
Bliz Hydro-lenstechnologie
Hydro Lens Technology is gemaakt van zeer slagvast polycarbonaat en biedt betrouwbare optische kwaliteit, inclusief 100% UV-bescherming en hydrofobe eigenschappen. Het is ontworpen voor helderheid en prestaties, zelfs in de meest uitdagende omstandigheden.
Bliz Fusion-lenstechnologie
Bliz Fusion Lens Tech is de standaardlens van Bliz. Deze lens biedt PERFECTE CURVE, UV-BESCHERMING, X.PC-BREUKVASTIGHEID en, indien gewenst, multicoating of polarisatie in één geweldige lens.
| Productnaam: | Bliz Fusion Brillen - Transparant Purple - Smoke/Purple Multicolor |
| Fabrikant: | Bliz |
| Artikelnummer: | BLI768206 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen, Wintersport |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, Glazen verwisselbaar, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 - zonnig |
| Materiaal glazen: | Polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 14.25% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Paars |
| Gewicht: | 46g |
| brilbreedte: | 130mm |
| Temple Length: | 133mm |
| glasbreedte: | 132mm |
| brugbreedte: | 133mm |
| Lens height: | 58.9mm |
| GTIN's: | 8056262749975 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.blizeyewear.com |