De
Een lange lengte en een vlakke balhoofdhoek zorgen voor een hoge mate van veiligheid, stabiliteit en controle – vooral op uitdagende trails. Dit ontwerp biedt zowel beginners als ervaren rijders een zelfverzekerde rijervaring en maakt de fiets tot een ideale metgezel off-road.
De modellen in de Eccentric Lite-serie zijn af fabriek uitgerust met een goed uitgebalanceerde specificatie, maar bieden ook een uitstekende basis voor toekomstige aanpassingen en upgrades. De Eccentric Lite staat dus voor modern trailrijden zonder compromissen en is bedoeld voor iedereen die op zoek is naar een krachtige, veelzijdige en toekomstbestendige hardtail.
| Productnaam: | NS Bikes ECCENTRIC LITE 1 - 29" Mountainbike - 2026 - raw |
| Fabrikant: | NS Bikes |
| Artikelnummer: | NBI769136 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Allroad / Gravel |
| Naven: | NS Bikes |
| Velgen: | Octane One Solar | Tubeless Ready |
| Ketting: | Shimano |
| Cassette: | Sunrace CSMZ800 |
| Versnellingspook: | Shimano Deore SL-M6100 |
| Achterderailleur: | Shimano Deore RD-M6100 |
| Trapas: | Shimano BSA | 73mm |
| Kettingblad gradatie: | 32 |
| Crank: | Shimano Deore FCMT510 |
| Remmen: | Shimano BR-MT410 | 180/180mm |
| Zadelpen modell: | Kalloy | 31.6mm |
| Zadel: | WTB Volt |
| Stuur: | NS Bikes Bar | 31.8mm | 760mm | 12mm Rise |
| Stuurpen: | NS Bikes Drop | 31.8mm | 50mm | -10° |
| Vork: | RockShox Judy Silver TK Solo Air |
| Balhoofd: | GW |
| Frame: | AL6061-T6 |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 11-51 |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 28" (622mm) |
| Handvatten: | NS Bikes Hold Fast |
| Zadelpen: | Zadelpen star |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 120 mm |
| Banden: | Maxxis Rekon | EXO | TR | 29x2.40" |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Grijs |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 13200g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | BI-NSB-2232 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | NS Bikes - Eccentric |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 2019090014970, 2019090014987, 2019090014994 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.ns-bikes.com |