Het C-Bear Gen2 trapas is voorzien van hoogwaardige keramische lagers, gecombineerd met robuuste lagercups van aluminium en een trapasbus van Delrin, die interne kabels en leidingen effectief tegen beschadiging beschermt. Dankzij de bredere lagercups heeft de tweede generatie helemaal geen afstandhouders nodig.
Fabrikantnr.: bsa-dub-w-g2-ds-a
| Productnaam: | C-Bear Trapas - Ceramic | MTB/Cyclocross | BSA-68/73-DUB - Wide - Gen2 |
| Fabrikant: | C-Bear |
| Artikelnummer: | CBE769172 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Keramiek |
| Toepassingsgebied: | Veldrijden, MTB, Allroad / Gravel |
| Type trapas: | BSA |
| Asprofiel trapas: | SRAM DUB |
| Behuizingsbreedte trapas: | 68 mm, 73 mm |
| Type binnenlager: | Lagercups |
| Diameter van de behuizing: | 35mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 102g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | bsa-dub-w-g2-ds-a |
| Bron gewicht: | BIKE24 |
| GTIN's: | 5425033024802 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.c-bear.com |