De instapvelg voor dirt-, straat-, pumptrack- en funbikes. De Shark-velg heeft een stevige dubbelwandige constructie met een gepinde verbinding, waardoor hij bestand is tegen stratrijden en sprongen op middelgrote dirtjumps. De mooie matzwarte geanodiseerde afwerking en de betaalbare prijs zijn andere belangrijke redenen om deze velg in je nieuwe wielen te overwegen. De Shark-velg is ontworpen voor banden met een breedte van 2,1 tot 2,5 inch.
| Productnaam: | Dartmoor Shark Velg - 24" | Clincher | Disc - matzwart |
| Fabrikant: | Dartmoor Parts |
| Artikelnummer: | DTM769686 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB, Dirt/street |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 24" (507mm) |
| Type band: | Draadband, Vouwband |
| Effectieve velg-Ø (ERD): | 485mm |
| ETRTO: | 25-507 |
| Ogen: | geen |
| Breedte van de velg: | 30mm |
| Mondbreedte: | 25mm |
| Hoogte velgprofiel: | 19mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 460g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Aantal spaakgaten: | 32 |
| GTIN's: | 5902891372394 |
| Pagina van de fabrikant: | http://dartmoor-bikes.com/ |