De Reel Pro-voorwielnaafmodellen zijn omgedoopt tot Reel Expert, zodat ze kunnen worden gecombineerd met de nieuwe Reel Expert-serie achternaafmodellen. Deze ultralichte mtb-voorwielnaafmodellen zijn uitgerust met 2 afgedichte lagers van de hoogste kwaliteit met speciaal geselecteerd waterdicht Mobil-smeervet en LLU-afdichtingen met volledig contact, voorzien van het Dartmoor-logo voor de beste bescherming tegen modder en stof. Reel Expert-naafen behoren niet alleen tot de lichtste gravity-voorwielnaafen op de markt, maar zijn ook een van de mooiste. Een asymmetrisch ontwerp met een grotere flens aan de rechterkant en uitsparingen om het gewicht te besparen, plaatst deze naaf onder de beste in zijn klasse.
| Productnaam: | Dartmoor Reel Expert Voorwielnaaf - 6-gaats | 15x110mm Boost - choco |
| Fabrikant: | Dartmoor Parts |
| Artikelnummer: | DTM769699 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Asstandaard: | 15x110 mm Boost (VR) |
| Remsysteem: | Schijf met 6 gaten |
| Spaak boutgatenring (links/rechts): | 58/45mm |
| Uitvoering naaf: | Voorwiel |
| Flensafstand (links/rechts): | 28/43mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Bruin |
| Gewicht: | 189g |
| Aantal spaakgaten: | 32 |
| GTIN's: | 5905334034354 |
| Pagina van de fabrikant: | http://dartmoor-bikes.com/ |