Brutalistisch design ontmoet mtb – maak kennis met de Thunder-stuurpen!
Wanneer CNC-precisie en compromisloze duurzaamheid niet voldoende zijn voor uw verfijnde smaak, is de nieuwe Dartmoor-stuurpen het antwoord. De Thunder is vervaardigd uit één blok 7075-aluminium en biedt een moderne, opvallende vorm, terwijl het gewicht laag en de sterkte hoog blijven.
Ontworpen voor alle soorten gravity-rijden, is hij alleen verkrijgbaar in een versie met een stuurboring van 35 mm en wordt hij geleverd in drie premium kleuren die bij de stijl van je fiets passen – waaronder Mirror Silver en de nieuwe Choco geanodiseerde afwerkingen.
| Productnaam: | Dartmoor Thunder Stuurpen - 35 mm - choco |
| Fabrikant: | Dartmoor Parts |
| Artikelnummer: | DTM769714 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Diameter stuurklem: | 35 mm |
| Klemhoogte stuurpen: | 38mm |
| Stuurpenhoek: | 0° |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Bruin |
| Gewicht: | 155g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Stuurpen Uitvoering: | Ahead |
| Diameter vorkbuis - Bovenste: | 1 1/8“ |
| GTIN's: | 5905334034477 |
| Pagina van de fabrikant: | http://dartmoor-bikes.com/ |