Deze recyclebare drinkfles houdt drinkjes tot 36 uur koel en is ook geschikt voor warme drinkjes, bestand tegen koolzuur, lekvrij en gemakkelijk met één hand te bedienen.
De Shield Therm ONE-drinkfles is misschien wel (letterlijk) de coolste SIGG-fles ooit. Dankzij het mondstuk, dat is ontworpen voor een ideale doorstroming, en de ONE Top-sluiting, die heel eenvoudig met één hand kan worden geopend en weer gesloten, biedt deze fles de perfecte drinkervaring. De vacuümgeïsoleerde, met koper beklede dubbelwandige constructie houdt je favoriete drankjes maar liefst 54 uur lang koud. Veel cooler kan het niet. Uiteraard is hij door zijn werking op gebied van isolatie ook uitermate geschikt voor warme dranken. De fles is bovendien verkrijgbaar in vele aantrekkelijke kleurvarianten, zodat je hem helemaal aan je persoonlijke stijl kunt aanpassen. De Shield Therm ONE-drinkfles bestaat voor 90 procent uit post-consumer gerecycled roestvrij staal en is het milieuvriendelijke alternatief voor plastic wegwerpverpakkingen. En net als alle drinkflessen van SIGG is hij volledig BPA-vrij en voldoet hij aan de strenge EU-normen voor voedselveiligheid. Hij is niet alleen functioneel, maar ook bijzonder stijlvol en de ideale metgezel voor je volgende outdooravontuur of een ontspannen dag in de stad. Zo heb je altijd een koel en verfrissend of, indien nodig, ook warm drankje bij de hand.
| Productnaam: | SIGG Shield Therm ONE Thermo Drinkfles 0,5 l - Zwart |
| Fabrikant: | SIGG |
| Artikelnummer: | SIF770121 |
| Activiteit: | Outdoor, Recreatie |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Afmetingen (L/W/H): | 73/73/219mm |
| Diameter: | 73.2mm |
| Uitvoering drinkfles/drinkzak/flessenhouder: | Thermosfles |
| Volume: | 0.5l |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 251g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 7630135605639 |