Als je adem bevriest en de wind je in het gezicht slaat – is dit je trouwe metgezel. De Alpine Star is de thermosfles voor echte avonturen – licht, stevig en gemaakt voor alles wat je buiten te wachten staat.
Of je nu in ijzige hoogten of op ruig terrein bent: hij houdt je drankje warm of koud, zo lang als je dat nodig hebt. Met haar met koper beklede dubbelwandige isolatie houdt ze warmte tot 20 uur vast en kou tot 72 uur – betrouwbaar, of je nu 's morgens vroeg bij temperaturen onder nul vertrekt of 's middags geniet van het prachtige uitzicht op de bergen in de zon. De siliconenbodem zorgt voor een stevige grip, zelfs als het glad, nat of bevroren is. En als je bij ijzige temperaturen je handschoenen aan moet houden, ligt de fles dankzij antislipvlakken en opvallende groeven goed in de hand. Een lichte draai aan de '
De Alpine Star is niet alleen bijzonder robuust, maar ook rond 30% lichter dan vergelijkbare modellen met hetzelfde volume. De fles is gemaakt van 90% gerecycled roestvrij staal uit consumentenafval, is BPA-vrij, smaakneutraal en volledig recyclebaar. Dankzij de nauwkeurige Twist&Pour-sluiting en de geïntegreerde drinkbeker is hij altijd klaar voor gebruik – of het nu gaat om warme of ijskoude drankjes, onderweg in de stad of tijdens avonturen in de natuur.
| Productnaam: | SIGG Alpine Star Thermo-drinkfles 0,75 l - Zwart |
| Fabrikant: | SIGG |
| Artikelnummer: | SIF770126 |
| Activiteit: | Outdoor, Recreatie |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Afmetingen (L/W/H): | 77/77/269mm |
| Diameter: | 77mm |
| Uitvoering drinkfles/drinkzak/flessenhouder: | Ø andere, Thermosfles |
| Volume: | 0.75l |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 360g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 7630135617014 |