De nieuwe Flora-fles is perfect voor alle kleine ontdekkers die van de natuur en dieren houden. Maar ook als je met een kameleon speelt, moet je voldoende drinken.
De nieuwe kinderfles met de One Top wordt vast en zeker je favoriet! De enkelwandige Shield One-drinkfles is gemaakt van 18/8 roestvrij staal. Alle materialen zijn voedselveilig en vrij van schadelijke stoffen, zoals oestrogeenachtige stoffen en ftalaten, voor veilig drinkplezier. De innovatieve One-sluiting maakt de fles nog comfortabeler: dragen, openen, drinken, sluiten en vergrendelen gaat gemakkelijk met één hand! Ben je klaar voor een nieuw avontuur?
| Productnaam: | SIGG Shield ONE Thermosfles 0,5 l voor kinderen - Space |
| Fabrikant: | SIGG |
| Artikelnummer: | SIF770149 |
| Activiteit: | Outdoor, Recreatie |
| Geslacht: | Kinderen |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Afmetingen (L/W/H): | 73/73/186mm |
| Diameter: | 73mm |
| Uitvoering drinkfles/drinkzak/flessenhouder: | Drinkfles |
| Volume: | 0.5l |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 160g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 7610465900062 |