De tijd van de grote ontdekkingsreizigers lijkt al lang voorbij, maar de PROWLER brengt een stukje van dat verlangen terug. Met deze full suspension mountainbike staat niets je persoonlijke expeditie in de wildernis meer in de weg. Of je nu door bossen, over bergketens, naar een geheime plek of in het bikepark rijdt, de PROWLER garandeert een trail-ervaring van topklasse en neemt je mee ver weg van het alledaagse.
Naast de sterk uitgesproken downhill-genen overtuigt de PROWLER met zijn klimcapaciteiten, die in dit fietssegment hun gelijke niet kennen. Een laag geplaatst stuur en een zithoek van 75 graden maken dit mogelijk.
| Productnaam: | KTM Prowler 1964 - 29" Mountainbike - 2023 - ultimate grey matt (black+orange+aqua) |
| Fabrikant: | KTM Bikes |
| Artikelnummer: | KTM770374 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | MTB, Enduro |
| Naven: | Shimano MT410B, CL, 32H, 110-15TA | Shimano MT400B, CL, 32H, 148-12TA |
| Spaken: | DT Champion 2.0 black |
| Velgen: | Ambrosio E30 Trail 32H 622x30TC |
| Ketting: | SRAM NX Eagle |
| Cassette: | SRAM SX Eagle PG-1210 |
| Versnellingspook: | SRAM SX Eagle Trigger |
| Achterderailleur: | SRAM SX Eagle |
| Kettingblad gradatie: | 30 |
| Crank: | SRAM SX Eagle DUB |
| Remmen: | Shimano M4100 / MT420 4-Piston | Shimano RT64 CL 203 / 180 |
| Zadelpen modell: | KTM COMP II dropper internal |
| Zadel: | Selle San Marco GND |
| Stuur: | KTM Team Trail35 Rizer25 | 800mm |
| Stuurpen: | KTM TEAM II Trail35 |
| Vork: | RockShox 35 Silver TK |
| Balhoofd: | KTM Team | drop/in | 1.1/8"-1.5" |
| Frame: | Alloy6061 triplebutted SLL |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | SRAM |
| Gradatie cassette: | 11-50 |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Handvatten: | ESI Chunky silicone |
| Demper: | FOX Float X Performance | 230x65 |
| Zadelpen: | Vario-Zadelpen |
| Achterdriehoek: | Geveerd |
| Veerweg vork: | 160 mm |
| Banden: | Conti Trail King | 60-622 | ShieldWall |
| Veerweg Frame: | 150mm |
| max. systeemgewicht: | 109kg |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2023 |
| Kleur: | Grijs |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 16900g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 1230303103 | 1230303108 | 1230303113 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Productserie: | KTM Bikes - Prowler |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 9008594468207, 9008594468214, 9008594468221 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.ktm-bikes.at/de/ |