Het volledig nieuwe ontwerp maakt de Rocky Mountain Altitude nog sneller dan ooit tevoren. Door de verhoogde stijfheid en een lager zwaartepunt zijn de prestaties naar een hoger niveau getild. Dankzij de nauwkeurig afgestelde veercurve en geconcentreerde veermassa kan de fiets oneffenheden efficiënt opvangen, waarbij het achterwiel ook onder belasting contact met de grond houdt. De lineaire veercurve biedt ondersteuning met minimale ongewenste beweging of hardheid. Middelgrote tot grote schokken worden effectief geabsorbeerd, zonder dat dit ten koste gaat van de snelheid of controle.
Elke framemaat is voorzien van speciale demperinstellingen. Rocky Mountain gebruikt drie verschillende achterframehoeken om de lengte van het achterframe optimaal aan te passen aan de betreffende framemaat. Fietsen met framemaat Small kunnen zo perfect worden geoptimaliseerd voor lichtere fietseren.
| Productnaam: | Rocky Mountain ALTITUDE C70 SRAM - Carbon Mountainbike - 2026 - 29" - blauw / wit / grijs |
| Fabrikant: | Rocky Mountain |
| Artikelnummer: | RMO773083 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal: | Carbon |
| Toepassingsgebied: | MTB, Enduro |
| Ketting: | SRAM GX Eagle Transmission |
| Cassette: | SRAM GX Eagle Transmission |
| Versnellingspook: | SRAM Eagle 90 Transmission |
| Achterderailleur: | SRAM Eagle 90 Transmission |
| Trapas: | SRAM DUB BSA 73mm MTB Wide |
| Kettingblad gradatie: | 32 |
| Crank: | SRAM Eagle 90 |
| Remmen: | SRAM Maven Silver Stealth |
| Wielen: | DT Swiss E1900 |
| Zadelpen modell: | OneUp V3 Dropper |
| Zadel: | WTB Solano Fusion Form 142 |
| Stuur: | Race Face Turbine | 780mm Width | 40mm Rise | 8° Backsweep | 5° Upsweep | 35mm Clamp |
| Stuurpen: | Rocky Mountain 35 CNC | 0° Rise |
| Vork: | Fox 38 Float EVOL GRIP X2 Factory |
| Balhoofd: | FSA Orbit NO.85 Reach Adjust |
| Frame: | SMOOTHWALL™ Carbon | Penalty Box 2.0 Storage |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | SRAM |
| Gradatie cassette: | 10-52 |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Handvatten: | ODI Elite Pro Lock On |
| Demper: | Fox Float X2 Factory | 230x60mm |
| Zadelpen: | Vario-Zadelpen |
| Achterdriehoek: | Geveerd |
| Veerweg vork: | 170 mm |
| Banden: | Maxxis Assegai 2.5" WT 3C MaxxGrip EXO+ / Maxxis Minion DHR II 2.4" WT 3C MaxxTerra DD |
| Veerweg Frame: | 160mm |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart, Wit, Blauw |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Artikelnummer van de fabrikant: | B0477 |
| Kabelplaatsing: | intern |
| Productserie: | Rocky Mountain - Altitude |
| Aantal Versnellingen: | 1 x 12 |
| Framevorm: | Diamant |
| GTIN's: | 770416011630, 770416011579 |
| Pagina van de fabrikant: | https://bikes.com/ |