De opnieuw ontworpen, vrijstaande driepersoons backpackingtent is verder verbeterd voor nog gemakkelijker transport en leefbaarheid. De MSR Mutha Hubba NX tent heeft een nieuw grondplan met nog eenvoudiger toegang tot de deuren en uitrusting. Het is de ideale tent voor minimalistische groepen van drie tijdens het backpacken in de hitte van de Sierra Nevada of voor langeafstandswandelingen in de Appalachen. De gemakkelijk op te zetten driepersoonstent heeft een nieuwe framegeometrie met verbeterde ventilatie en veel hoofdruimte. De tent heeft opstelmogelijkheden voor maximaal comfort in drie seizoenen.
Tent
Buitentent
6 scheerlijnen
6 lijnspanners
12 MSR® naaldharingen
Materiaal buitentent: 20D ripstop nylon 1200mm Durashield™ polyurethaan & silicone.
Materiaal binnentent: 20D ripstop nylon
Mesh: 15D Nylon Micromesh
Vloer: 30D ripstop nylon 3000mm DuraShield polyurethaan & DWR
Frame: DAC Pressfit
| Productnaam: | MSR Mutha Hubba NX Tent - Groen |
| Fabrikant: | MSR |
| Artikelnummer: | MSR270134 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Afmetingen (L/W/H): | 2130/1720/1120mm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 530/170/170mm |
| Waterkolom: | 1200mm |
| Toepassingsgebied tent/zeil/hangmat: | Trekking, Kamperen, Fietsreis |
| Constructie tent: | Koepel |
| Aantal personen: | 3 |
| Tent minimum gewicht: | 1540g |
| Tent maximaal gewicht: | 2660g |
| Ingangen: | 2 |
| Apsides: | 2 |
| Haringen: | 12 |
| Scheerlijnen: | 6 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 2260g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 40818093047 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.msrgear.com/ |