Zitkussen van hoogwaardig EVA-schuim dat geen vocht opneemt en uit gesloten cellen bestaat.
De technische innovaties die hoogontwikkelde materialen, componenten, ontwerpen en productieprocessen perfect op elkaar afstemmen, zijn niet altijd op het eerste gezicht zichtbaar, maar worden pas duidelijk tijdens het gebruik.
| Productnaam: | Robens ZigZag Seat Zitkussen - groen |
| Fabrikant: | Robens |
| Artikelnummer: | ROB370884 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 380/280/20mm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 280/100/40mm |
| Warmteweerstand (R-waarde): | 2.2 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Olijf |
| Gewicht: | 35g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Uitvoering slaapmat: | Zitmogelijkheden, Opvouwbaar |
| GTIN's: | 5709388083302 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.robens.de/ |