De Ergotec Octopus 2 Ahead 50 is een stabiele, in hoek verstelbare, 3D-gesmede aluminium Ahead-stuurpen. Hij heeft een 4-boutsklem, een 31,8 mm stuurklemdiameter en een effectieve 50 mm stijging. De instelbare hoek van 0°-60° en de 50 mm stijging maken hem tot een comfortabele metgezel op je trektocht.
| Productnaam: | Ergotec Octopus 2 Ahead 50 adjustable Stem 1 1/8" | 31.8mm - black |
| Fabrikant: | Ergotec |
| Artikelnummer: | ERT473324 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Aluminium |
| Toepassingsgebied: | Trekking, MTB, City |
| Diameter stuurklem: | 31,7/31,8 mm |
| Klemhoogte stuurpen: | 41mm |
| Stuurpenhoek: | 0/+60° |
| Modeljaar: | 2026 |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 358g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | 110mm |
| Stuurpen Uitvoering: | Ahead |
| Diameter vorkbuis - Bovenste: | 1 1/8“ |
| GTIN's: | 4016538093304, 4016538093311 |
| Pagina van de fabrikant: | https://www.ergotec.de/ |