De immer populaire en uiterst lichte
Dankzij de warmteregulerende kuiltjes heeft de
De speciaal ontwikkelde schuimen met hun warmtegeleidende depressies hebben een zachter oppervlak voor extra comfort. Ze hebben ook een dichtere, duurzamere onderkant. Dit maakt de Z Lite SOL tot een ideale, gesloten celmat voor wie een ultralichte, uiterst compacte en bijzonder betrouwbare slaapplaats zoekt.
| Productnaam: | Therm-a-Rest Z Lite SOL - Isolatiemat - Regular - Blauw / Zilver |
| Fabrikant: | Therm-a-Rest |
| Artikelnummer: | TAR511636 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 1830/510/20mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 168cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 510/130/140mm |
| Seizoen: | All Season |
| Warmteweerstand (R-waarde): | 2.0 |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Blauw, Zilver |
| Gewicht: | 410g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 13267 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Uitvoering slaapmat: | Slaapmat, Opvouwbaar |
| GTIN's: | 40818132678 |