Om elke dag voorbereid te zijn in stijl, pak je de makkelijk mee te nemen Leatherman Micra. Dit compacte multifunctionele gereedschap kun je aan je sleutelbos hangen of in je tas stoppen. Een schaar met veermechanisme, schroevendraaiers en meer voor kleine klusjes zoals labels knippen, nagels vijlen of schroeven aandraaien.
Lichtgewicht maar robuust, de Micra is klaar voor boodschappen, reizen of werk. Altijd bij de hand, altijd handig. Holster apart verkrijgbaar.
| Productnaam: | Leatherman Micra Multitool - Silver |
| Fabrikant: | Leatherman |
| Artikelnummer: | LTH524987 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Materiaal: | Roestvrij staal |
| Afmetingen (L/W/H): | 65/19/9mm |
| Kampeer & Outdoor Gereedschap: | Multitool |
| Hardheid van het mes: | 55Rockwell |
| Lengte van het mes: | 40mm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zilver |
| Gewicht: | 51g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 37447640698 |