De hoogwaardige Swisseye Hurricane-sportbril is voorzien van een onbreekbare polycarbonaatglazen. De glazen met lichtdoorlatendheid van categorie 3 bieden 100% bescherming tegen UVA-, UVB- en UVC-straling en garanderen de allerhoogste kwaliteit zonder vervormingen of beeldfouten.
Het verstelbare neusstuk en de met rubber beklede pootjes zorgen voor een comfortabele, stevige pasvorm.
| Productnaam: | Swiss Eye Hurricane Bril - Black Matt/Green - Green Green Revo | 13002 |
| Fabrikant: | Swiss Eye |
| Artikelnummer: | SWE531383 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Afmetingen (L/W/H): | 130/144/52mm |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 - zonnig |
| Materiaal glazen: | polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 8-18% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart, Groen |
| Gewicht: | 29g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 13002 |
| brilbreedte: | 134mm |
| Temple Length: | 130mm |
| Lens height: | 52mm |
| GTIN's: | 4046375130023 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.swisseye.com |