De radicale, moderne geometrie met groot bereik en supervlakke stuurhoek maakt de
Met de grote 29" wielen rol je over alles heen zonder twee keer na te denken, maar tegelijkertijd krijg je het heerlijke gevoel van verbondenheid met de trail dat alleen een hardtail kan bieden. Je hebt geen volledig geveerde fiets nodig om snel te zijn op de beklimmingen en plezier te hebben in de afdalingen!
| Productnaam: | NS Bikes ECCENTRIC CROMO - 29" Mountain Bike - 2022 - red |
| Fabrikant: | NS Bikes |
| Artikelnummer: | NBI552283 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Materiaal: | Staal |
| Toepassingsgebied: | MTB, All-Mountain |
| Naven: | NS Rotary 15x110mm Disc | NS Rotary Cassette 12x148mm Disc |
| Velgen: | Octane One Solar 29” | 32h |
| Ketting: | Shimano |
| Cassette: | Sunrace CSMZ800 |
| Versnellingspook: | Shimano Deore M6100 |
| Achterderailleur: | Shimano Deore M6100 |
| Trapas: | Shimano BSA 73mm |
| Kettingblad gradatie: | 32 |
| Crank: | Shimano Deore FCMT5101 | 170mm |
| Remmen: | Shimano MT410 | 180mm |
| Zadelpen modell: | X-Fusion Manic | internal 125, 150mm |
| Zadel: | Octane One Rocket 2 | CrMo hollow rail |
| Stuur: | NS Bikes Bar 31.8 | 780mm | 20mm rise |
| Stuurpen: | NS Bikes Tone 31.8 | 45mm |
| Vork: | Rock Shox Recon | 1.5" |
| Balhoofd: | GW | IS42/IS52 |
| Frame: | NS Bikes 4130 cromoly | Tange Eccentric Tube |
| Schakelsysteem (Fabrikant): | Shimano |
| Gradatie cassette: | 11-51 |
| Schakeling Type: | Ketting - Mechanisch |
| Type rem: | Schijfrem |
| Fietswielmaat: | 29" (622mm) |
| Handvatten: | NS Bikes Hold Fast |
| Zadelpen: | Vario-Zadelpen |
| Achterdriehoek: | Ongeveerd |
| Veerweg vork: | 140 mm |
| Banden: | Maxxis DHF EXO/TR 29x2.5" WT | Maxxis Aggressor EXO/TR 29x2.5" WT |
| Rembediening: | Hydraulisch |
| Modeljaar: | 2022 |
| Kleur: | Rood |
| Type vork: | klassieke veervork |
| Gewicht: | 13900g |
| Kabelplaatsing: | extern |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 2019090013232, 2019090013249, 2019090013225 |
| Pagina van de fabrikant: | http://www.ns-bikes.com |