Lichtgewicht en toch robuust! De Aqua Back Light biedt verlichting waar dat het makkelijkst is - met fietstassen. Gepassioneerde fietsreizigers kennen het gevoel: je hebt al honderden grammen op je bagage bespaard - en dan duwen de fietstassen het gewicht weer omhoog.
De Aqua Back Light maakt indruk met zijn uitgekiende combinatie van materialen. Hij is gemaakt van lichtgewicht maar robuust 2D-gelast materiaal en is daarom stevig genoeg om zelfs de meest veeleisende bikepacking- en fietsavonturen zonder klagen te doorstaan. Het totale volume van beide tassen is 38 liter. Hoewel de Aqua Back Light een aantal handige details heeft, zijn deze gereduceerd tot de essentie ten gunste van het lage gewicht.
De rolsluiting zorgt voor snelle toegang en waterdichte opslag, terwijl het trekkoord aan de voorkant een samendrukkende functie heeft en ook de mogelijkheid biedt om snel en gemakkelijk een regenjack of fietstrui op te bergen.
De productie is ook ongelooflijk ongecompliceerd: Made in Germany in plaats van lange toeleveringsketens! De Aqua Back Light is volledig PVC-vrij gemaakt van 100% gerecycled Econyl.
| Productnaam: | Vaude Aqua Back Light Achterwiel-Tas (Paar) - 2x24L - zwart uni |
| Fabrikant: | Vaude |
| Artikelnummer: | VAU561439 |
| Geslacht: | Uniseks |
| Activiteit: | Fietsen |
| Afmetingen (L/W/H): | 310/180/440mm |
| Toepassingsgebied: | Trekking, City |
| Maximale belasting: | 10kg |
| Volume: | 48l |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Toegang hoofdvak: | Bovenaan |
| Aantal zakken: | 2 |
| Sluiting rugzak: | Rolsluiting |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 1080g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | Green Shape, Groene knop, Fair Wear Foundation |
| Tas - Versie: | Bike pannier rear, # Set / Pair |
| Zak - Toepassing & Kenmerken: | Waterdicht |
| tasbevestiging: | Bracket included, Universal |
| Productserie: | Vaude - Aqua Back |
| GTIN's: | 4062218313057 |