Het origineel is terug met het beste basiscomfort voor backpacken.
| Productnaam: | Therm-a-Rest RidgeRest Classic - Isolatiemat - Regular - Charcoal |
| Fabrikant: | Therm-a-Rest |
| Artikelnummer: | TAR578090 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 1830/510/15mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 168cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 510/200/200mm |
| Seizoen: | All Season |
| Warmteweerstand (R-waarde): | 2.0 |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 400g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 06432 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 40818064320 |