De Therm-a-Rest Z-Lite slaapmat, een icoon van het backpacken, is ultralicht, vrijwel onverwoestbaar en uiterst compact. Het schuim is voorzien van warmteafvoerende inkepingen. De bovenkant is zacht en biedt extra comfort. Een duurzaam en slijtvast oppervlak aan de onderkant geeft de mat een zeer lange levensduur. Dankzij het accordeonachtige ontwerp kan de Z Lite worden omgevormd tot een slaapmat, of gemakkelijk aan een rugzak worden bevestigd. Met deze legendarische veelzijdigheid is er een reden waarom zo veel backpackers op het pad een Z Lite aan zich gebonden hebben.
Het oppervlak weerkaatst de door het lichaam uitgestraalde warmte en verhoogt de warmte van de warmtevangende holtes met 20%.
| Productnaam: | Therm-a-Rest Z Lite - Isolatiemat - Regular - Oak/Anthracite |
| Fabrikant: | Therm-a-Rest |
| Artikelnummer: | TAR624607 |
| Activiteit: | Outdoor |
| Geslacht: | Uniseks |
| Afmetingen (L/W/H): | 1830/510/20mm |
| Aanbevolen lichaamslengte: | 168cm |
| Maat verpakking (L/W/H): | 510/130/140mm |
| Seizoen: | Zomer |
| Warmteweerstand (R-waarde): | 1.7 |
| Aantal personen: | 1 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Bruin |
| Gewicht: | 410g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | 13612 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN's: | 40818136126 |